کد خبر :   996  | تاریخ خبر : 1399/05/17  | ساعت : 09:10

پیام تبریک رئیس موسسه رازی به مناسبت روز خبرنگار


رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، در پیامی 17 مردادماه روز بزرگداشت خبرنگار را به اصحاب خبر و رسانه کشور تبریک گفت.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

 

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علی اسحاقی در پیامی ضمن گرامیداشت یاد شهدای رسانه، فرا رسیدن 17 مردادماه روز خبرنگار را تبریک گفت.
 
در این پیام آمده است: 

"روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و عزيزاني كه در اين عرصه تلاش مي‌كنند و با حضور مستمر خود در رویدادهای مهم، وظیفه خطیر اطلاع رسانی را به موقع، با دقت و کامل به انجام می رسانند، تبريك مي‌گويم.

یکی از نیازهای هر جامعه ای، نیاز به رشد و آگاهی است و خبرنگاران از ارکان اصلی تحقق این مهم هستند. جوامعی که خبرنگاران و روزنامه نگارانش فرصت روشنگری دارند، واقعیات همچون آینه ای شفاف در دسترس همگان قرار می گیرد تا هر آنچه پنهان است آشکار و روشن شود.

اصحاب رسانه همواره به ویژه در چند ماه اخیر با همه گیری ویروس کووید -19 و لزوم اطلاع رسانی جامع درباره این ویروس مرموز، بازوی قوی کادر درمان کشورمان در حوزه خبر و اطلاع رسانی بودند و در این مسیر از هیچ کوششی برای اطلاع رسانی صحیح به مردم فرو گذار نکردند.

اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی و سایر شهدای گرانقدر رسانه، به سهم خود سپاسگزار نقش سازنده و توسعه گر خبرنگاران بوده و سلامتی و سربلندی در حرفه حساس و پرمسئولیت آگاهی رسانی را برای این عزیزان از خداوند بزرگ خواستارم."

                                                                                       

                                                                                                               علی اسحاقی
                                                                                       رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار