کد خبر :   994  | تاریخ خبر : 1399/05/05  | ساعت : 11:10

نقش راهبردی موسسه رازی در ایجاد امنیت و سلامت کشور/ آغاز فصلی مشترک میان موسسه رازی و کمیته امداد امام خمینی(ره)


مدیرکل کمیته امداد استان البرز ایجاد مرکز نیکوکاری موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی را فصل مشترکی بین کمیته امداد امام خمینی(ره) و موسسه رازی  دانست و نقش این موسسه را در ایجاد امنیت و سلامت کشور حائز اهمیت عنوان کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، محمد محمدی فرد در حاشیه افتتاح مرکز نیکوکاری موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی که با حضور رئیس موسسه رازی و معاونین کمیته امداد استان البرز برگزار شد، اظهار کرد: موسسه رازی با سابقه طولانی و تاریخی و تنوع تولیدات، نقش راهبردی در ایجاد امنیت و سلامت کشور دارد که متاسفانه شاید کمتر کسی به این مهم آگاه باشد.

وی با بیان اینکه موسسه رازی مجموعه ای است که تعداد قابل توجهی از دانشمندان و کارشناسان در آن فعال هستند و به عنوان قطب علمی کشور، منطقه و بین المللی مطرح است، افزود: این ظرفیت انسانی می تواند در حوزه پذیرش مسئولیت های اجتماعی و نگاهی به نیاز نیازمندان ایفای مسئولیت کند که البته این امر در موسسه رازی مسبوق به سابقه است.

مدیرکل کمیته امداد استان البرز ایجاد این مرکز نیکوکاری را فصل مشترکی بین کمیته امداد امام خمینی(ره) و موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی دانست.
وی ادامه داد: امید است با مساعدت ها و همگرایی هایی که میان موسسه رازی و کمیته امداد انجام می شود بتوانیم به نفع محرومین بهره ببریم و شاهد ثمرات این مرکز در حمایت از نیازمندان باشیم.

محمدی فرد خاطرنشان کرد: شناخت استعدادهای جوانانی که در خانواده های محروم هستند و هدایت تحصیلی آنان، می تواند زمینه جذب و آموزش آنان به این مرکز علمی باشد و فرصت مغتنمی در جهت توانمند سازی این افراد محسوب می شود.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار