کد خبر :   975  | تاریخ خبر : 1399/03/27  | ساعت : 12:15

نقش پررنگ موسسه رازی در زمینه پدافند زیستی کشور


رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اهمیت حیاتی مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی در مباحث پدافند غیرعامل کشور گفت: به نظر می‌رسد ما در این موسسه نیازمند یک بازمهندسی و بازنگری در ساختار هستیم.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، سردار غلامرضا جلالی در نشست تخصصی بررسی ابعاد پدافند غیرعامل در حوزه ماموریت‌های وزارت جهاد کشاورزی که با حضور دکتر خاوازی وزیر جهاد کشاورزی و جمعی از مسئولان مربوطه که با هدف ارتقای همکاری و هم‌افزایی‌ها مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت، اظهار کرد: پدافند غیرعامل در حوزه کشاورزی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و با توجه به ظرفیت و مزیت‌های کشور در حوزه کشاورزی، شاهد تاب‌آوری خوبی در این حوزه به ویژه در شرایط تحریم بودیم که با وجود فشارها در حوزه تامین غذا دچار مشکلات اساسی نشدیم.

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور افزود: در حوزه دام نیز با مسائل با اهمیتی روبرو هستیم که سلامت دام و بیماری‌های مشترک بین انسان و دام از جمله آن است.

سردار جلالی با اشاره به اهمیت حیاتی مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی در مباحث پدافند غیرعامل کشور گفت: به نظر می‌رسد ما در این موسسه نیازمند یک بازمهندسی و بازنگری در ساختار هستیم. کرونا نیز اهمیت این موسسه را بیش از پیش مشخص کرد و این در حالیست که از ظرفیت‌های این موسسه آنگونه که باید و شاید استفاده نشده است.

وی تاکید کرد: موسسه رازی می‌تواند در زمینه پدافند زیستی نقش بسیار پررنگی ایفا کند.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار