کد خبر :   963  | تاریخ خبر : 1399/02/11  | ساعت : 15:55

پیام تبریک رئیس موسسه رازی به مناسبت روز کارگر و معلم


رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در پیامی با گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر و روز معلم، فرا رسیدن این روز را به جامعه علمی و کارگری کشور به ویژه همکاران این مجموعه بین المللی تبریک گفت و از تلاش آنها قدردانی کرد.

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علی اسحاقی در پیامی روز جهانی کار و کارگر را به همه تلاشگران این عرصه به ویژه همکاران بخش های تولیدی و خدماتی موسسه و بزرگداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری را به جامعه دانشگاهی و اعضای هیئت علمی موسسه تبریک گفت.

 در این پیام آمده است:

«روز جهانی کار و کارگر فرصتی مغتنم است برای یادآوری خدمات ارزنده کارگران شریفی که به عنوان یکی از مهم ترین عناصر پیشرفت و بالندگی جامعه محسوب می شوند.

تلاشگرانی که تمام حوزه ها اعم از خدماتی و تولیدی وابسته به حضور و نقش آفرینی آنان است و حتی یک روز را نمی توان بدون حضور کارگران تصور کرد.

نیروهای کار شاغل در بخش های مختلف موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی نیز، با تلاشی پیوسته به عنوان بازوان مهم این مجموعه در خدمات رسانی و تولید فرآورده های بیولوژیک و سلامت محور معرفی شده و از مهم‌ترین ظرفیت های موسسه رازی به شمار می روند.

 اینجانب روز جهانی کار و کارگر را به همه کارگران گران‌قدر کشور به‌ویژه همکاران عزیز، خستگی‌ناپذیر، پرتلاش و متعهدم در بخش های تولیدی و خدماتی موسسه رازی تبریک و تهنیت می‌گویم و امیدوارم به برکت این ماه ضیافت الهی، سلامتی و فراوانی در زندگی همگان جاری باشد.

همچنین فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت گرامیداشت سالروز شهادت استاد « مرتضی مطهری» که به روز معلم و استاد نامگذاری شده را به استادان و اعضای هیئت علمی موسسه رازی که با اندیشه ورزی و نوآوری در ارتقای جایگاه علمی این مجموعه بین المللی نقشی بس برجسته دارند، صمیمانه تبریک گفته و برای جامعه علمی کشور به ویژه همکاران گرانقدر این موسسه توفیق روزافزون در خدمت به جامعه جهانی مسئلت می نمایم."

                                                                                                               علی اسحاقی

                                                                                       رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی

 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار