کد خبر :   934  | تاریخ خبر : 1398/12/10  | ساعت : 11:44

قدردانی مدیرکل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان از موسسه رازی


مدیرکل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان از رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی برای کمک رسانی به هموطنان سیل زده این استان قدردانی و تشکر کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر مهدی حسینی مدیرکل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان طی نامه ای رسمی از دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی برای کمک رسانی به هموطنان سیل زده، قدردانی کرد.

در این نامه آمده است:
اگرچه بروز جریان سیل برای کشور خسارت هایی به بار می آورد و لکن خلق صحنه های حضور پر شور اقشار مختلف مردم برای کمک به آسیب دیدگان، تجلی گر یکی از بی نظیرترین حماسه های ایثار و از خودگذشتگی مردمی می باشد و به حق نشانگر تصویر بی بدیلی از وحدت، هوشمندی و همدلی ملت شریف ایران اسلامی است.

لذا بدینوسیله ضمن سپاس از ابراز همدردی، حضور گرم و صمیمانه جنابعالی و اعزام کمک های ارزشمند همکاران گرانقدر، در امر کمک رسانی به هموطنان سیل زده، بر خود فرض می دانم از حسن التفات عمل نیکوی شما بزرگواران، به مصداق شریف:"من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" تقدیر و تشکر نموده و از درگاه احدیت، سلامتی و موفقیت روزافزون شما را در راه خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مسئولت می نمایم.

دکتر مهدی حسینی مدیرکل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار