کد خبر :   932  | تاریخ خبر : 1398/12/08  | ساعت : 11:34

حمایت تمام قد سازمان دامپزشکی کشور از تولیدات موسسه رازی


رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: این سازمان از تولیدات موسسه رازی در مقابله نمونه های خارجی تمام قد حمایت می کند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علیرضا رفیعی نژاد در نشست فصلی موسسه رازی و سازمان دامپزشکی که به میزبانی موسسه رازی و با حضور دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه و معاونان موسسه و رئیس سازمان دامپزشکی، معاونین و مدیران سازمان در سالن زنده یاد دکتر کاوه برگزار شد، گفت: حمایت از تولید کننده داخلی که توان و ظرفیت تامین نیازهای کشور را دارد، در دستور کار سازمان دامپزشکی است و این را بر خود وظیفه می داند.

وی افزود: این سازمان اقدامات لازم برای حمایت از تولیدات موسسه رازی به عنوان تولید کننده اصلی واکسن و مرکز تولیدی و تحقیقاتی بزرگ کشورمان را در مقابل واکسن های مشابه خارجی انجام داده و تا حصول نتیجه پیگیر است.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور، با بیان اینکه موسسه رازی مجموعه توانمند کشورمان در تحقیق و تولید واکسن و فرآورده های بیولوژیک است، اظهار کرد: این موسسه تا کنون نقشی اساسی در تامین واکسن های مورد نیاز سازمان دامپزشکی داشته و شایسته است در شرایط تحریم بیش از پیش از آن حمایت کنیم.

در این جلسه همچنین بر برنامه ریزی و پیگیری انجام طرح های تحقیقاتی مشترک بین سازمان و موسسه و اخذ مجوز آزمایشگاه های موسسه از سازمان تاکید شد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار