کد خبر :   931  | تاریخ خبر : 1398/12/06  | ساعت : 14:19

آرشیو رازی مهمترین و قدیمی ترین مجله علمی پژوهشی کشور


جلسه سالانه هیئت تحریریه نشریه علمی- پژوهشی آرشیو رازی با حضور اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس و دانشگاه تهران و اعضای تحریریه این مجله در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی برگزار شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر رسول مدنی در حاشیه این جلسه که در موسسه رازی برگزار شد، اظهار کرد: این جلسه در پایان هر سال با حضور هیئت مدیره برگزار می شود تا نقطه نظرات در خصوص پیشرفت های سال گذشته و آینده مطرح و راهکارها و پیشنهادهای لازم در این زمینه ارائه شود.

وی افزود: در همین راستا امسال نیز گزارش مقالات و مسائل مختلف مجله آرشیو رازی در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای لازم برای ارتقا هرچه بیشتر این مجله ارائه شد.

سردبیر مجله آرشیو رازی خاطرنشان کرد: برگزاری این جلسه باعث پیشرفت مجله شده و توانسته مجله را به نقطه خوبی برساند.

در ادامه دکتر محمدمهدی فیض آبادی عضو هیئت علمی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران گفت: آرشیو رازی یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مجلات کشور است که از دیرباز در زمینه زیست شناسی دامپزشکی، تحقیقات زیست دامپزشکی، تولید فرآورده های میکروبی کاربردی برای پیشگیری و درمان بیماری های دامی و همچنین در زمینه مقالات مرتبط با نتایج تحقیقات بر روی واکسن ها انسانی فعالیت داشته است.

وی با تاکید بر اینکه مجله آرشیو رازی در بسیاری از مراکز مهم علمی جهان شناخته شده است، تصریح کرد: تلاش هایی که در سال های اخیر در راستای افزودن میزان ارجاعات، نمایه سازی در مراکز بالاتر بین المللی مانند پابمد و اسکوپوس صورت گرفته و همچنین افزایش شمارگان و تیراژ مجله شده است.

وی با بیان اینکه با اقدامات صورت گرفته جایگاه ویژه رازی به عنوان مهمترین و قدیمی ترین مجله علمی پژوهشی کشور به خوبی نمایانده می شود، افزود: خوشحالیم که تلاش های همکاران در موسسه رازی نتیجه خوبی را به دنبال داشته است.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار