کد خبر :   888  | تاریخ خبر : 1398/10/17  | ساعت : 16:33

حضور کارکنان شعب موسسه رازی در تجمع عظیم پاسداشت سردار دل ها و برگزاری مراسم قرائت زیارت عاشورا


مراسم با شکوه بزرگداشت سردار دل ها سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش با حضور کارکنان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه جنوب کشور در صحن مطهر سومین حرم اهل بیت (ع) در شیراز برگزار شد و کارکنان شعبه مرند نیز با برگزاری مراسم قرائت زیارت عاشورا، یاد و خاطره این شهید سرافراز را گرامی داشتند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، در پی شهادت فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همراهان فقیدش در حمله تروریستی ارتش جنایتکار آمریکا، دکتر علی شیرازی نژاد و کارکنان شعبه موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه شیراز، همگام و همراهبا مردم شهید پرور شیراز با تجمع در میدان شهدا و در ادامه راهپیمایی و مراسم سوگواری در  صحن سومین حرم اهل بیت، حضرت شاه چراغ (ع)  بار دیگر انزجار خود را از اقدامات تروریستی آمریکا ابراز کردند.

سر دادن شعار بر علیه رژیم اشغالگر قدس، منافقین و رژیم آمریکا از جمله برنامه‌هایی بود که در این تجمع اجرایی شد.

مردم ولایتمدار شیراز روز سه‌شنبه 17 دی ماه از مسیرهای چهارراه شاهزاده قاسم و میدان شهدا به سمت حرم مطهر حرکت و ساعت 10 صبح در صحن شاهچراغ (ع) تجمع و عزاداری کردند.

برگزاری مراسم قرائت زیارت عاشورا در موسسه رازی شعبه مرند 

براساس این گزارش، در موسسه رازی شعبه مرند نیز مراسم قرائت زیارت عاشورا و عزاداری به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با حضور دکتر عارف هوشیاری، معاونان و کارکنان در مسجد این شعبه برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام قربانی ضمن تبریک و تسلیت به مناسبت این ضایعه دردناک برای کشور و جهان اسلام و گرامیداشت ایام فاطمیه اظهار داشت: عشق به حضرت فاطمه زهرا (س)، عشق به تمام ائمه اطهار و معصومین است و چون جامعه ما اسلامی است، پس باید اخلاق و رفتار و سیره خانم فاطمه زهرا (س) را الگوی خود قراردهیم.

وی در ادامه ضمن اشاره به اقدامات، ایثارگری‌ها، رشادت ها، دلاوری ها و مجاهدت هایی که توسط حاج قاسم سلیمانی انجام شد، افزود: این شهید بزرگوار چون مخلصانه کار می کرد، شخصیت جهانی شد و محور وحدت و افتخار ملی گردید و قرآن و اسلام را بیمه کرد.

حجت الاسلام قربانی اضافه کرد: شهادت حاج قاسم سلیمانی، دشمنان را در منطقه به دلهره انداخته است، و به یاری خداوند متعال، خون پاک این سردار شهید و شهدای مظلوم مقاومت، موجب نجات منطقه از حضور استکبار خواهد شد.

آیین بزرگداشت این سردار محبوب و مردمی  و دیگر هم رزمانش با اشعار و مداحی گرامی داشته شد و حاضرین ضمن اعلام همبستگی و ولایتمداری، از مواضع رهبر معظم انقلاب اسلامی و مسئولین نظام اسلامی در خصوص انتقام سخت از جنایتکاران آمریکایی اعلام حمایت کردند.

 

 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار