کد خبر :   887  | تاریخ خبر : 1398/10/16  | ساعت : 12:12

حضور کارکنان موسسه رازی در مراسم وداع و تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت


کارکنان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در مراسم بدرقه تاریخی وداع با شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت شرکت کردند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، مراسم تشییع و اقامه نماز بر پیکر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش توسط حضرت آیت الله سیدعلی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز ۱۶ دی ماه در دانشگاه تهران برگزار شد و کارکنان موسسه رازی نیز در کنار تعداد زیادی از مقامات کشوری و لشگری برای شرکت در این مراسم حاضر شدند.

مردم تهران با شعارهای "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل"، "این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده"، "علمدار نیامد" و "ای لشگر صاحب زمان آماده‌ایم آماده ایم" در مراسم تشییع سردار شهید سلیمانی شرکت کرده‌ و پلاکاردهایی با عکس‌های شهید سلیمانی و همرزمانش به دست داشتند.

تشییع پیکرهای پاک سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس، شهید حسین پورجعفری،‌ شهید هادی طارمی، شهید شهرود مظفری‌نیا و شهید وحید زمانیان درحالی برگزار شد که مردم عزادار تهران و البرز از ساعت‌های ابتدایی بامداد امروز در مسیرهای تعیین شده برای وداع با پیکر این سردار سرافراز حاضر شده بودند.

ایستگاه‌های صلواتی از ساعات اولیه بامداد با پخش گل و پوسترهای حاوی تصاویر سردار سلیمانی با مردم برای حضور در مراسم تشییع سپهبد سلیمانی همراهی کردند.

پس از تشییع و تکریم پیکر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی توسط مردم شهید پرور تهران، پیکر این سردار مقاومت جهت وداع به قم و سپس جهت تدفین در روز سه شنبه ۱۷ دی ماه به کرمان منتقل می‌شود.

شرکت کنندگان در این مراسم با امضای طوماری خواهان گرفتن «انتقام سخت» شهادت سردار سلیمانی شدند و اعلام کردند پاسخ این اقدام تروریستی دولت جنایتکار ترامپ باید داده شود.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار