کد خبر :   886  | تاریخ خبر : 1398/10/14  | ساعت : 10:27

رئیس موسسه رازی شهادت "سردار سلیمانی" را تسلیت گفت


رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با انتشار پپامی، اقدام شنیع آمریکا را محکوم و شهادت سردار سرافراز نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفت.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، در متن پیام دکتر علی اسحاقی آمده است:

بسم ا…الرحمن الرحیم

"مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا"

برخی از آن مؤمنان، بزرگ مردانی هستند که به عهد و پیمانی که با خدا بستند کاملا وفا کردند، پس برخی پیمان خویش گزاردند و برخی به انتظار ( فیض شهادت ) مقاومت کرده و هیچ عهد خود را تغییر ندادند.
سوره احزاب- آیه 23

"شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی که سال های متمادی از عمر پربار خویش را صرف مجاهدت در راه خدا و پاسداری از مرزهای میهن کرد، غمی جانکاه و سخت بر دل نشاند که مرهمی بر آن نیست.

 سردار شهید سلیمانی فرمانده ای بصیر، تاریخ ساز و بزرگمرد پرافتخار این سرزمین بود که شجاعانه در مقابل پلیدی و تاریکی زورگویان ایستاد و نامش تا همیشه تاریخ جاودانه شد.

اینجانب ضمن محکوم کردن اقدام ناجوانمردانه و تروریستی دولت آمریکا، این ضایعه تلخ را خدمت مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و خانواده و بستگان آن سردار فقید، مخلص و فداکار تبریک و تسلیت عرض می نمایم."

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار