کد خبر :   885  | تاریخ خبر : 1398/10/14  | ساعت : 14:01

مراسم قرائت زیارت عاشورا و عزاداری به مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی در موسسه رازی برگزار شد


در پی شهادت سپهبد سرافراز و رشید اسلام «حاج قاسم سلیمانی» مراسم قرائت زیارت عاشورا و عزاداری در مسجد علی ابن ابیطالب (ع) موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی برگزار شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، حجت الاسلام والمسلین دغاغله در مراسم قرائت زیارت عاشورا و عزاداری که به مناسبت شهادت سپهبد سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی که پس از اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد علی بن ابی طالب(ع) با حضور رئیس، معاونین و کارکنان موسسه رازی برگزار شد، ضمن تسلیت به مناسبت این ضایعه دردناک برای کشور و جهان اسلام، اظهار کرد: انقلاب ما انقلاب انبیاست و تمام کشور بر اثر این انقلاب دگرگون شده و اسلام در تمامی حوزه ها نفوذ کرده است.

وی ضمن اشاره به اقدامات و ایثارگری‌هایی که توسط حاج قاسم سلیمانی انجام شد، افزود: خوشا به حال افرادی که در خدمت انقلابند و بدا به حال آنان که به این انقلاب ضربه می زنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در موسسه رازی خاطرنشان کرد: بسیار مهم است که تشخیص دهیم خدا از ما چه می خواهد و این معنی درست عبودیت است و مرحله ای از رشد انسان محسوب می شود؛ اگر همه عبد خدا باشیم تا این اندازه درگیری میان انسان‌ها وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه اثرات انقلاب در داخل و خارج قابل لمس است و اتفاقاتی نظیر شهادت قاسم سلیمانی مسئولیتی که بر گردن ماست را تشدید می کند، گفت: هرکس باید در هر جایگاهی مسئولیت خود را به درستی انجام دهد، در موسسه نیز باید اتحاد و وحدت به معنای حقیقی کلمه و صبوری در جهت نیل به اهداف موسسه دنبال شود و بسیج نیز باید به درستی در این حوزه وارد شود.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار