کد خبر :   882  | تاریخ خبر : 1398/10/10  | ساعت : 09:22

سرپرستان جدید روابط عمومی، ارزیابی عملکرد و روابط بین الملل موسسه رازی معارفه شدند


سرپرستان جدید اداره روابط عمومی، روابط بین الملل و اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات موسسه تحقیقات واکسن ‌سرم سازی رازی در مراسمی با حضور رئیس موسسه رازی معارفه شدند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، در مراسمی با حضور دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه رازی، معاونان و رئیس حوزه ریاست، سرپرستان جدید اداره روابط عمومی، روابط بین الملل و اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در محل حوزه ریاست، معارفه و از زحمات مسئولان پیشین تجلیل به عمل آمد.

در این نشست، با اهدای لوح از زحمات دکتر کیوان تدین قدردانی و دکتر نجمه معتمد با حفظ پست سازمانی به عنوان «سرپرست روابط بین الملل موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی» منصوب و حکم وی اعطا شد.

همچنین، حکم انتصاب آمنه اردشیری به سمت «سرپرست اداره روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی» اعطا و از تلاش های دکتر نوید داداش پور دواچی با اهدای لوح تجلیل به عمل آمد.

در ادامه این مراسم، حکم افشین نیکجو به عنوان «سرپرست اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی» به وی اعطا و از محمد حبیب زاده با اهدای لوح قدردانی شد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار