کد خبر :   878  | تاریخ خبر : 1398/10/07  | ساعت : 15:44

با تجلیل از حجت الاسلام صادقی؛

دکتر دغاغله به عنوان مسئول دفنر حوزه نمایندگی ولی فقیه در موسسه رازی معرفی شد


 مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در مراسمی معارفه و از مسئول پیشین این حوزه قدردانی و تجلیل به عمل آمد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

 به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، مراسم تکریم و معارفه مسئولان پیشین و جدید حوزه نمایندگی ولی فقیه در موسسه رازی با حضور حجت الاسلام سعیدیان نماینده ولی فقیه در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، حجت الاسلام شاهمرادیان معاون فرهنگی آموزشی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه رازی و جمعی از مدیران و مسئولان در سالن زنده یاد دکتر کاوه موسسه رازی برگزار شد.

حجت الاسلام صادقی مسئول پیشین دفتر نمایندگی ولی فقیه در موسسه رازی، در این آیین با قدردانی از لطف و محبت همکاران بخش های مختلف موسسه رازی، حُسن خلق را موجب همدلی و مودت بین افراد و نشانه عزت و لطف الهی خواند و افزود: با همکاری و مشورت می توانیم اهدف عالی موسسه رازی که با سلامت جامعه در ارتباط است را پیش برده و نقشی تاثیر گذار در حفظ و ارتقای سلامت جامعه بر عهده داشته باشیم.

 در ادامه این مراسم، دکتر دغاغله مسئول جدید حوزه نمایندگی ولی فقیه در موسسه رازی نیز در سخنانی، تغذیه سالم را عاملی برای رشد و تعالی انسانی نام برد و با تاکید بر اهمیت تغذیه سالم یادآور شد: موسسه رازی با تولید واکسن های مورد نیاز دام و طیور، نقشی به سزا در  پیشگیری از بیماری های مختلف دام و طیور و تامین غذای سالم دارد و اهمیت موسسه در این بخش نیز قابل توجه است.

 حجت الاسلام سعیدی نماینده ولی فقیه در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی نیز با بیان اینکه هدف یکی است و راه ها متفاوت است، اظهار کرد: اخلاص در کار و تلاش مضاعف و جهادی، رمز موفقیت و به نتیجه رسیدن اهداف است، حتی اگر راه های کسب نتیجه برای هر فرد متفاوت باشد.

وی با قدردانی از تلاش های حجت الاسلام صادقی به واسطه همراهی و همکاری با کارکنان موسسه رازی گفت: کار دکتر دغاغله در موسسه رازی سنگین خواهد بود و امید است با تخصصی که در امور فقهی و تخصصی دانشگاهی دارد، به خوبی در این موسسه نقش آفرینی کند.

در پایان این مراسم، حکم انتصاب حجت الاسلام دغاغله به عنوان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در موسسه رازی اعطاء و با اهدای لوح از زحمات حجت الاسلام صادقی تجلیل شد.

 گفتنی است؛ حجت الاسلام دغاغله، دامپزشک بوده و از جمله فعالیت های وی می توان به مسئولیت اجرایی در سازمان دامپزشکی و  سازمان شیلات استان خوزستان  اشاره کرد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار