کد خبر :   877  | تاریخ خبر : 1398/10/07  | ساعت : 15:08

موسسه رازی از افتخارات وزارت جهاد کشاورزی است


معاون فرهنگی آموزشی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی را از مراکز مهم تولیدی- تحقیقاتی و از افتخارات کشور خواند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، حجت الاسلام شاهمرادیان در مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در موسسه رازی، از موسسه رازی به عنوان یکی از افتخارات وزارت جهاد کشاورزی یاد کرد و گفت: ریشه کردن فلج اطفال و صادرات واکسن های مختلف به اقصی نقاط دنیا از افتخارات موسسه رازی است و این مجموعه یکی از مراکز مهم تولیدی و تحقیقاتی کشور به شمار می رود.

 وی در ادامه با بیان اینکه در حوزه نمایندگی ولی فقیه، تعامل بخش های مختلف با مقوله فرهنگ مد نظر قرار گرفته است، گفت: هر طرحی که تصویب می شود نیازمند پیوست فرهنگی است و سند فرهنگی به این منظور تصویب و ابلاغ شده است.

وی افزود: فرهنگ با مولفه هایی همچون باورها، ارزش ها، هنجارها، زبان و آداب و رسوم در ارتقای کیفیت امور و تحقق اهداف بسیار موثر بوده و تلاش ما نیز گسترش تعاملات فرهنگی برای پیشبرد امور مختلف است.

معاون فرهنگی آموزشی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با قدردانی از تلاش های حجت الاسلام صادقی و آرزوی توفیق برای وی، حجت الاسلام دغاغله مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در موسسه رازی را فردی مجرب، با سوابق اجرایی ارزشمند توصیف کرد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار