کد خبر :   875  | تاریخ خبر : 1398/10/01  | ساعت : 10:56

سرپرست مدیریت بازرگانی موسسه رازی معارفه شد


در مراسمی با حضور معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، سرپرست جدید مدیریت بازرگانی این موسسه معارفه و از مدیر پیشین تجلیل شد.

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، در مراسمی با حضور دکتر مجتبی محرمی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی و شماری از مدیران بخش های مختلف موسسه رازی، ابوالفضل معارف وند به عنوان سرپرست جدید مدیریت بازرگانی موسسه رازی معارفه و از دکتر علیرضا طاهری مدیر پیشین این مجموعه قدردانی به عمل آمد.

دکتر طاهری که همزمان با این مراسم، به کسوت بازنشستگی درآمده است، با اشاره به تجربه دوران کاری خود، پرهیز از حاشیه سازی و تمرکز بر کارها را موجب ساده شدن امور دانست و با قدردانی از تلاش تک تک همکاران در مدیریت بازرگانی، گفت: فروش محصولات موسسه رازی در سه سال اخیر با برنامه ریزی و رصد بازار روند رو به رشدی را پشت سر گذاشت و البته که این موفقیت در نتیجه زحمات و پشتکار همکاران ما در بخش های مختلف مدیریت بازرگانی، سایر بخش ها، معاونت ها و حمایت مدیریت موسسه حاصل شد.

 وی افزود: در شرایطی که تحریم های اقتصادی نابرابر بر کشورمان تحمیل شده و موسسه رازی نیز از این امر متاثر شده اما با جدیت و تلاش فراوان مواد اولیه مورد نیاز تولید تامین شد و در اختیار بخش های تولیدی قرار گرفت و امید است این روند و مقاومت و ایستادگی در برابر تحریم ها، با صلابت در این موسسه ادامه یابد.

معارف وند نیز با بیان اینکه موسسه رازی مرکزی استراتژیک و حیاتی است، بر ادامه فعالیت های گذشته با سرعت بیشتر، راه اندازی انبار گمرک، راه اندازی انبار توزیع و نمونه برداری و همکاری دو جانبه با معاونت ها تاکید کرد.
 

در ادامه، دکتر محرمی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه رازی نیز با تاکید بر وجود نیروهای توانمند، با دانش و ماهر در بخش های مختلف موسسه، از دکتر طاهری قدردانی و برای مدیر جدید آرزوی توفیق کرد.

در پایان این مراسم، از دکتر طاهری برای سال ها خدمت در نظام جمهوری اسلامی و تصدی مسئولیت در موسسه رازی با اهدای لوح قدردانی و حکم انتصاب معارف وند به وی اعطا شد.


 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار