کد خبر :   872  | تاریخ خبر : 1398/09/27  | ساعت : 10:16

بازدید کارگروه پدافند غیرعامل استان مرکزی از موسسه رازی شعبه اراک


اعضای کارگروه پدافند غیرعامل استان مرکزی از خط تولید کیت الایزای جذبی تشخیص بیماری یون گاوی در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه مرکزی(اراک) بازدید کردند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر قائم مقامی رئیس موسسه رازی شعبه اراک در بازدید اعضاء کارگروه پدافند غیرعامل در استانداری و سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی از خط تولید کیت الایزای جذبی تشخیص بیماری یون در شعبه اراک این موسسه، توضیحاتی در رابطه با نقش و جایگاه موسسه رازی در ارتقاء سطح بهداشت جامعه انسانی و جمعیت دام و طیور کشور ارائه کرد.

وی همچنین به بیان موضوعاتی در زمینه موفقیت محققین موسسه رازی در بومی سازی دانش فنی تولید کیت های الایزای تشخیصی دامپزشکی و تجاری سازی کیت الایزای جذبی تشخیص بیماری یون در گاو پرداخته و به دستاوردهای ناشی از این امر از قبیل کاهش وابستگی، جلوگیری از خروج ارز، عرضه محصول با قیمت پایین تر نسبت به موارد مشابه خارجی، امکان توسعه دانش فنی بدست آمده برای تولید فرآورده های جدید و صادرات پرداخت.

در این جلسه اطلاعات مربوط به فرآیند تولید نیز توسط دکتر روح اله کشاورز سرپرست آزمایشگاه تشخیص موسسه رازی به اعضای حاضر ارائه شد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار