کد خبر :   868  | تاریخ خبر : 1398/09/25  | ساعت : 10:02

همزمان با هفته پژوهش؛

برگزاری سومین همایش پژوهش های نوین واکسن و سرم سازی در موسسه رازی شعبه اهواز


سومین همایش پژوهش های نوین واکسن و سرم سازی در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه جنوب غرب کشور(اهواز) در حال برگزاری است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، این همایش به میزبانی موسسه رازی شعبه جنوب غرب کشور(اهواز) از 24 تا 27 آذرماه با شعار " پژوهش اثر بخش، فناوری ارزش آفرین و رونق تولید" برگزار شده است.

این همایش با محوریت آخرین دستاوردهای تحقیقاتی در موضوعات مرتبط با تولید واکسن، سرم های درمانی، موضوعات مرتبط با عقرب شناسی و عملکرد سم عقرب، بیوانفورماتیک و کلیات بهداشت حرفه ای  برگزار می شود.

از جمله اهداف برگزاري سومین همایش پژوهش های نوین واکسن و سرم سازی فراهم آوردن محیطی مناسب براي تبادل ایده ها و اطلاعات جدید در موضوعات اصلی و کاربردي موسسه رازی، برقراری ارتباط سازنده میان بخش هاي تولید و تحقیق، ترويج فرهنگ پژوهش و فناوري، ارزيابي فعاليت هاي پژوهش و فناوري شعبه و تشويق و ترغيب پژوهشگران و کارکنان شعبه در مقوله پژوهش و فناوري است.

در این همایش محققین موسسه رازی شعبه اهواز با ارائه آخرین اطلاعات و یافته پژوهشی خود، در مسیر تحقیقات آینده موسسه و تبیین شیوه هاي کارآمد تولید واکسن و سرم تبادل نظر خواهند کرد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار