کد خبر :   866  | تاریخ خبر : 1398/09/18  | ساعت : 15:40

غرفه موسسه رازی شعبه شیراز در نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید رتبه شاخص کسب کرد


نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید در شیراز برپا و غرفه موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه جنوب کشور به عنوان غرفه شاخص معرفی شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی شعبه شیراز، اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید با حضور مقامات استانی و کشوری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شیراز با هدف معرفی محصولات، قطعات و دستگاه های طراحی شده در دید عموم قرار گرفت.

دکتر علی شیرازی نژاد رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه جنوب کشور در حاشیه این نمایشگاه با بیان اینکه حمایت از تولید داخلی را در اولویت کاری قرار دهیم، گفت: با توجه به این که کشور با تحریم های بین المللی مواجه است بهترین راه برای مقابله با این تحریم ها رونق تولید داخلی و حمایت از تولید داخلی است.

موسسه تحقیقات واکسن سرم سازی رازی شعبه شیراز در این نمایشگاه با معرفی محصولات و فرآورده بیولوژیک مرکز و شعبه در این حوزه و همچنین ارائه دستاوردهای تولیدی، ساخت نیدل جهت دستگاه تزریق واکسن و ساخت دستگاه دی کپر شرکت کرد.

در این نمایشگاه دستاوردها و تولیدات موسسه رازی در زمینه پیشگیری و درمان بیماری های مشترک انسان و دام به همراه نمایش محصولات، توزیع کاتالوگ و پخش کلیپ ها و مستندهای موسسه رازی در معرض دید مسئولان استانی و کشوری قرار گرفت.

همچنین کارشناسان این شعبه در طی روزهای برگزاری نمایشگاه با حضور در غرفه به سوالات بازدیدکنندگان پاسخ دادند.

این نمایشگاه از 13 تا 16 آذرماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی شیراز دایر و در پایان از دست اندرکاران غرفه موسسه رازی شعبه شیراز به عنوان غرفه شاخص قدردانی شد.

 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار