کد خبر :   865  | تاریخ خبر : 1398/09/16  | ساعت : 08:32

بازدید رئیس مؤسسه رازی از شعبه شمال غرب کشور


رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی به همراه معاونین از شعبه مرند این موسسه بازدید کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی مؤسسه رازی، دکتر علی اسحاقی رئیس مؤسسه رازی به همراه معاونین و هیئت همراه از شعبه مرند بازدید و با مدیران و کارشناسان مجموعه گفتگو و از نزدیک در جریان فعالیت ها و مسائل و مشکلات آن قرار گرفتند.

در این جلسه، گزارش مبسوطی توسط دکتر عارف هوشیاری رئیس شعبه مرند در خصوص طرح های پیشرفت تولید و برنامه های آتی ارائه شد. همچنین مسائل و مشکلات مربوط به پروژه های در حال اجرای شعبه بررسی راهکار های لازم در این زمینه ارائه شد .

در ادامه دکتر اسحاقی رئیس موسسه رازی بر لزوم اولویت بندی، حمایت و اتمام طرح هایی  که منجر به تولید محصولات جدید می شوند تاکید کرد.

وی در راستای افزایش کیفی و کمی محصولات موسسه و افزایش سبد کالایی موسسه موافقت کرد و به این منظور دستورات لازم برای تامین تجهیزات، امکانات و زیر ساخت ها را صادر و خواستار پیگیری مجدانه در این زمینه شد. 

دکتر اسحاقی ضمن تبیین جایگاه مؤسسه در تولید فرآوردهای بیولوژیک کشور، اظهار داشت: برای حضور در بازار باید کیفیت محصولات خود را بیش از پیش بالا ببریم و امروز با قاطعیت تمام اعلام می کنیم که واکسن های موسسه رازی با کیفیت و ایمنی زایی بهتر تولید و روانه بازار مصرف می شود و بخش عمده ای از نیاز کشور به واکسن را تأمین کرده و این امر صرفه جویی ارزی قابل توجهی را برای کشورمان به ارمغان می آورد.

رئیس موسسه رازی بر حمایت همه جانبه از مخترعین موسسه و طرح های فنی که منجر به ساخت دستگاه های مورد استفاده موسسه می شود نیز تاکید کرد.

 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار