کد خبر :   847  | تاریخ خبر : 1398/08/18  | ساعت : 11:08

ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل گشایش یافت


ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل با حضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد. 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل صبح امروز با حضور سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و جمعی از مسئولان در محل نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.

این نمايشگاه با تاکيد بر آینده پژوهی و آینده نگری محصولات فناوری زیستی از دیدگاه پدافند غیرعامل در شانزدهمین کنگره ملی و چهارمین کنگره بین المللی ژنتیک ایران (GC2020) و اولین فن بازار جشنواره تجاری سازی ایده های فناورانه، خدمات و محصولات دانش بنیان زیستی برگزار شده است.

موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در این نمایشگاه به عنوان یکی از مهم ترین بخش های زیرساختی کشور، گوشه ای از دستاوردها و فعالیت های خود را به نمایش گذاشته است.

موسسه رازی با تولید بیش از ۷۰ نوع فرآورده بیولوژیک و واکسن بزرگ‌ترین تامین کننده واکسن کشور و سد محکمی در مقابل حملات بیوتروریستی است. 
غرفه موسسه رازی در این نمایشگاه که از امروز ۱8 آبان تا ۲۱ آبان ماه دایر است در سالن ۱۲ و ۱۳ غرفه ۱۶ واقع است.
 
گفتنی است؛ سال گذشته در اختتامیه پنجمین دوره این نمایشگاه، از طرف رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور از موسسه رازی تجلیل و رتبه نخست نمایشگاه به غرفه این موسسه اعطا شد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار