کد خبر :   841  | تاریخ خبر : 1398/08/07  | ساعت : 13:57

اجرای برنامه های آموزشی و عملیاتی موسسه رازی در هفته پدافند غیرعامل


به مناسبت بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل، برنامه های آموزشی و عملیاتی در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی برگزار می شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، به مناسبت بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل که از روز چهارشنبه هشتم آبان ماه با شعار "پدافند غیرعامل، مقاومت و بازدارندگی با رونق تولید" آغاز می شود، برنامه های آموزشی و عملیاتی متنوعی در موسسه رازی به اجرا درخواهد آمد.

براساس این گزارش، امسال علاوه بر اجرای مانور قطع برق با هدف ارزیابی آمادگی ژنراتورهای برق موسسه و شرکت در نمایشگاه ملی بومی – زیستی، همایش یک روزه ای در روز دوشنبه 13 آبان ماه به میزبانی موسسه رازی در سالن اجتماعات زنده یاد دکتر میرشمسی برگزار می شود.

در این همایش مدعوین و سخنرانانی از موسسه تحقیقات علوم دامی و موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور حضور دارند و در پایان نیز گواهینامه شرکت در همایش برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد.

همچنین در ششمین نمایشگاه بومی – زیستی که از 18 تا 21 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، از شرکت دانش بنیان تولید کننده دستگاه سانتریفیوژ با قابلیت 60 هزار دور در دقیقه، مستقر در "مرکز رشد رازی" برای حضور در غرفه موسسه رازی دعوت به عمل آمده است.

گفتنی است؛ روزهای هفته پدافند غیرعامل از هشتم تا چهاردهم آبان ماه به ترتیب "حفظ سرمایه های کشور با مشارکت مردمی"؛ "حفظ سرمایه های ملی در برابر تهدیدات با خودباوری و اقتدار علمی و همه جانبه"؛ "صیانت از مردم در برابر تهدیدات دشمن"؛ "مصون سازی زیرساخت های کشور با تفکر بسیجی، روحیه جهادی و مقاومت"؛ "جامعه سالم و آماده در برابر تهدیدات نوین؛ استحکام بخشی و صیانت از زیرساخت های کشور" و "پدافند غیرعامل، مقاومت و بازدارندگی با رونق تولید" نامگذاری شده است.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار