کد خبر :   819  | تاریخ خبر : 1398/07/10  | ساعت : 15:22

پیام تبریک رئیس موسسه رازی به مناسبت روز ملی دامپزشکی


رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، در پیامی با تبریک روز ملی دامپزشکی، از فعالان این عرصه به ویژه دامپزشکان موسسه رازی قدردانی کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علی اسحاقی در آستانه فرا رسیدن 14 مهر روز ملی دامپزشکی، در پیامی این روز را به جامعه دامپزشکی کشور و دامپزشکان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

"به نام خداوند جان آفرین

در آستانه روز دامپزشک قرار داریم؛ روزی که بهانه ای برای پاسداشت خدمات ارزنده جامعه دامپزشکی و فرصتی است تا مزیت شغلی و زوایای مختلف این حرفه از تریبون های مختلف به مردم معرفی شود و به یاد آوریم دامپزشکی تنها یک حرفه نیست که فراتر از آن بوده و با مقوله سلامت و غذا مرتبط است.

به واقع دامپزشکی یکی از پایه های اساسی سلامت است و مدیریت بهینه سلامت از راه مقدم داشتن پیشگیری بر درمان، قادر است هزینه های میلیاردی بخش درمان را به نوعی صرف پیشرفت جامعه و رفاه شهروندان کند و این تاییدی بر نقش سازنده دامپزشکی بر اقتصاد کشور است.

اهمیت حفظ سلامتی و تامین غذای سالم در برخورداری از یک زندگی پویا، شاداب و کارآمد بر کسی پوشیده نیست و همه نیز به نقش دامپزشکی در تحقق این امر  اذعان داریم؛ گرچه به قدر کفایت به دغدغه ها و چالش های پیش روی دامپزشکان پرداخته نشده، امید است در آینده ای که چندان هم دور نباشد، شاهد به بار نشستن تلاش هایی باشیم که در نگاه اول شاید فقط جامعه دامپزشکی، اما به دقت که بنگریم کل جامعه از آن منتفع خواهد شد.

اینجانب، ضمن تبریک روز ملی دامپزشکی به جامعه زحمتکش دامپزشکی کشور، دست تک تک دامپزشکان و محققان گرانقدر موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی را که با تلاشی شبانه روزی در مسیر خدمت به خلق گام برمی دارند، به گرمی می فشارم و از خداوند متعال توفیق روزافزون برای همگان آرزومندم."

                                                                                                                                               علی اسحاقی

   رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار