کد خبر :   792  | تاریخ خبر : 1398/06/26  | ساعت : 10:15

حضور موسسه رازی در بزرگترین رویداد دارویی خاورمیانه


موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی به عنوان یکی از حامیان اصلی پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران فارما (دارو و صنایع وابسته) دوم تا چهارم مهرماه در محل مصلای امام خمینی (ره) حضور خواهد داشت.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران فارما (دارو و صنایع وابسته) با حضور موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی که بزرگترین مجموعه واکسن سازی و تولید فرآورده های بیولوژیک خاورمیانه است، به مدت دو روز در محل مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار می شود.

موسسه رازی در این نمایشگاه که تولیدکنندگان داروهای آماده مصرف، مکمل های رژیمی غذایی، ورزشی و مواد اولیه دارو، صنایع بسته بندی و پشتیبانی از جمله ماشین آلات دارویی شرکت می کنند، به عنوان یکی از حامیان اصلی نمایشگاه، ضمن حضور و معرفی دستاوردهای خود در حوزه های تولیدی و پژوهشی، با فعالان بخش های مختلف این صنعت تعامل خواهد داشت.

همچنین کارشناسان و اعضای هیئت علمی این موسسه طی روزهای برگزاری نمایشگاه با حضور در غرفه، به سوالات متخصصان و بازدیدکنندگان پاسخ می دهند.

از بخش های دیگر غرفه موسسه رازی، حضور مرکز رشد رازی با نمایش محصولات شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد است. تمام محصولاتی که در مرکز رشد رازی به نمایش درخواهد آمد، نتیجه همکاری موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با شرکت های دانش بنیان است.

شعار امسال ایران فارما «تجلی رونق تولید در کشور» است و بیش از
کشور همچون استرالیا، کانادا، چین، انگلستان، آلمان، هند، ایتالیا، لهستان، پرتغال، اسپانیا، سنگاپور، سوییس، هلند، ترکیه و... برای شرکت در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند.

در نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما
2019، آخرین نوآوری ها، فرصت‌های سرمایه گذاری و کسب و کار معرفی خواهد شد.

این نمایشگاه از دوم تا چهارم مهرماه با حضور بیش از
550 شرکت کننده داخلی و خارجی در مصلای امام خمینی (ره) تهران واقع در خيابان شهيد دكتر بهشتی، روبروی خيابان ميرعماد برپا خواهد شد. علاقه مندان می توانند از ساعت 9 تا 18 با مراجعه به  شبستان 5، از غرفه موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی به شماره e130- e133 بازدید کنند.

گفتنی است؛ ایران فارما عنوان نمایشگاه شناخته شده در صنعت دارویی است که در تقویم نمایشگاهی ثبت شده است. این نمایشگاه یک گردهمایی بزرگ با رویکرد علمی، فرهنگی و تجاری است که با هدف معرفی توانمندی و ظرفیت های صنعت دارویی کشور، ارائه آخرین تحولات و دستاوردهای صنعت دارو، آشنایی با بازارهای جدید و ایجاد بستر لازم برای انتقال دانش فنی برگزار می‌شود.

 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار