کد خبر :   766  | تاریخ خبر : 1398/05/24  | ساعت : 11:35

صبح امروز؛

هجدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران گشایش یافت


هجدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته با حضور موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی و 335 شرکت داخلی و خارجی صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران با حضور دکتر علیرضا رفیعی پور رییس سازمان دامپزشکی کشور و سایر مسئولان با هدف معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های شرکت ها، نهادها و سازمان های داخلی و انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی بین فعالان صنعت دام و طیور ایران و دیگر کشورهای پیشرفته، به مدت چهار روز، صبح پنج شنبه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه بیش از 320 شرکت تولید کننده داخلی و 15 شرکت خارجی از کشورهای ترکیه – چین – رومانی- هند- روسیه- آلمان- ایتالیا- فرانسه- سوئد- هلند و آمریکا حضور خواهند داشت.

 موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی به عنوان بزرگترین موسسه تحقیقاتی و تولیدی واکسن و فرآورده های بیولوژیک در خاورمیانه نیز با هدف تعامل با فعالان صنعت دام و طیور و معرفی گوشه ای از حدود یک قرن فعالیت مستمر در عرصه دامپزشکی در این نمایشگاه حضور به هم رسانده است.

 حضور اعضای هیئت علمی و کارشناسان بازرگانی، تضمین کیفیت، تعاونی تولیدی – توزیعی رازی و اداره روابط عمومی موسسه جهت پاسخگویی به مراجعان و فعالان این صنعت، معرفی مرکز رشد فناوری رازی و نمایش دستاوردهای شرکت های دانش بنیان مستقر در این مرکز، بخشی از فعالیت های غرفه موسسه رازی در روزهای برگزاری نمایشگاه اعلام شده است.

 همچنین رئیس و معاونان موسسه رازی در روزهای برگزاری نمایشگاه، ضمن بازدید از این رویداد معتبر بین المللی، برای گفت و گو با اصحاب رسانه در غرفه موسسه حضور خواهند داشت.

 این نمایشگاه از 24 تا 27 مردادماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر است و علاقه مندان می توانند تا روز یکشنبه از ساعت 10 تا 18 از غرفه موسسه رازی واقع در سالن میلاد (31A)، طبقه همکف، شماره 12 دیدن کنند.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار