کد خبر :   762  | تاریخ خبر : 1398/05/19  | ساعت : 16:22

سرپرست بخش تولید واکسن تب برفکی موسسه رازی معرفی شد


سرپرست جدید بخش تولید واکسن تب برفکی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در مراسمی، معرفی و از زحمات دکتر ایزدی در دوران تصدی این مسئولیت قدردانی شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، در آیینی که بعد از ظهر شنبه در سالن دانش کتابخانه موسسه رازی با حضور دکتر علی آمقی معاون تحقیق و تولید فرآورده های بیولوژیک و جمعی از مدیران موسسه برگزار شد، با حکم دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه رازی، دکتر سید محمود عظیمی دزفولی به عنوان سرپرست بخش تولید واکسن تب برفکی معرفی و منصوب شد.

دکتر آمقی در این مراسم با قدردانی از زحمات دکتر حسن ایزدی رئیس پیشین بخش تولید واکسن تب برفکی، بر اهمیت این بخش و لزوم همکاری تمام نیروها تاکید و برای سرپرست جدید در نیل به اهداف موسسه آرزوی موفقیت کرد.

دکتر ایزدی نیز ارتقای واکسن تب برفکی از 3PD50 به 6PD50 را از بزرگترین اقدامات انجام شده طی سال های اخیر در بخش تب برفکی موسسه رازی برشمرد و گفت: این کار بزرگی بود که با حمایت دکتر کهرام مدیریت وقت موسسه و زحمات دکتر مهروانی، دکتر اسحاقی و سایر عزیزان حاصل شد.

وی، دست یابی به دانش فنی تولید واکسن تب برفکی روغنی را از دیگر برنامه های این بخش عنوان کرد و افزود: دنیا امروز به سمت تولید واکسن های روغنی حرکت می کند و موسسه رازی نیز با توجه به رسالت خویش، این رویکرد را در برنامه های خود قرار داده و خرسندیم که با تلاش نیروهای خدوم موسسه رازی، تولید واکسن تب برفکی روغنی نیز در این بخش به ثمر رسید.

رئیس پیشین بخش تولید واکسن تب برفکی موسسه رازی همچنین یادآور شد: در سال 95 نیز با تولید کافی واکسن تب برفکی توسط موسسه رازی و بخش خصوصی، از واردات این واکسن طی آن سال، بی نیاز شدیم و امید است این تجربه شیرین را بتوانیم تکرار کنیم.

همچنین سرپرست جدید بخش تولید تب برفکی موسسه رازی، مدیریت مشارکتی، بازسازی و نوسازی بخش و تامین نیروی انسانی را از جمله اهداف پیش رو اعلام کرد.

در این مراسم، با اهدای لوح از تلاش های دکتر ایزدی تکریم و حکم دکتر عظیمی دزفولی به وی اعطا شد.

 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار