کد خبر :   759  | تاریخ خبر : 1398/05/15  | ساعت : 13:00

حضور موسسه رازی در نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران 98


موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی به عنوان بزرگترین موسسه تحقیقاتی و تولیدی واکسن و فرآورده های بیولوژیک در خاورمیانه با معرفی آخرین دستارودهای خود در زمینه طرح های تحقیقاتی و فرآورده های بیولوژیک در هجدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران حضور خواهد داشت.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته به عنوان معتبرترین رویداد نمایشگاهی صنعت و دام و طیور کشور در شش گروه کالایی شامل خوراکی، دارویی، تجهیزات، خدمات، حیوانات خانگی و سایر با حضور تولیدکنندگان، واردکنندگان، متخصصان و فعالان اقتصادی از 24 تا 27 مرداد ماه  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در این نمایشگاه که با حضور شرکت های داخلی و خارجی برپا می شود، در غرفه ای به وسعت 195 متر ضمن معرفی دستاوردهای خود در حوزه های تولیدی و پژوهشی، با فعالان بخش های مختلف این صنعت تعامل خواهد داشت.

همچنین کارشناسان و اعضای هیئت علمی این موسسه طی روزهای برگزاری نمایشگاه با حضور در غرفه، به سوالات متخصصان و بازدیدکنندگان پاسخ می دهند.

از بخش های دیگر غرفه موسسه رازی، حضور مرکز رشد رازی با نمایش محصولات شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد است. تمام محصولاتی که در مرکز رشد رازی به نمایش درخواهد آمد، نتیجه همکاری موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با شرکت های دانش بنیان است.

معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های شرکت ها، نهادها و سازمان های داخلی و انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی بین فعالان صنعت دام و طیور ایران و دیگر کشورهای پیشرفته از اهداف برپایی این نمایشگاه اعلام شده است که در آن بیش از 320 شرکت تولید کننده داخلی و 15 شرکت خارجی از کشورهای ترکیه – چین – رومانی- هند- روسیه- آلمان- ایتالیا- فرانسه- سوئد- هلند و آمریکا حضور خواهند داشت.

گفته می شود، این نمایشگاه از حمایت معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی، بخش کشاورزی و دامپروری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان دامپزشکی کشور، اتحادیه ها و تشکل های مرتبط با صنعت، برخوردار است.

هجدهمین نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته به آدرس بزرگراه شهید دکتر چمران، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر می شود و علاقه مندان می توانند در تاریخ برگزاری نمایشگاه از ساعت 10 تا 18 از غرفه موسسه رازی واقع در سالن میلاد (31A) غرفه شماره 12 بازدید کنند.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار