کد خبر :   747  | تاریخ خبر : 1398/04/30  | ساعت : 14:53

رئیس موسسه رازی تاکید کرد:

لزوم توسعه تحقیقات دامپزشکی در شعب شش گانه موسسه رازی


رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، با ارزیابی مثبت از روند تحقیقات توسعه ای در شعب شش گانه موسسه، بر لزوم گسترش تحقیقات دامپزشکی در این مراکز تاکید کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علی اسحاقی در جلسه گزارش عملکرد زیرمجموعه های حوزه ریاست موسسه که با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در موسسه، معاونین، روسای شعب، مدیران و رئیس حوزه ریاست موسسه رازی پیش از ظهر یکشنبه در سالن زنده یاد دکتر کاوه برگزار شد، با اشاره به فلسفه شکل گیری شعب اظهار کرد: موسسه رازی دارای شش شعبه در نقاط مختلف کشور است که هر کدام وظایفی جداگانه به عهده دارند و مهمترین رسالت آنها توسعه تحقیقات دامپزشکی در مناطق و استان های همجوار مناطقی است که شعب در آن ناحیه مستقر شده اند.

وی افزود: شعب موسسه رازی در حوزه تحقیقات توسعه ای (R&D) عملکرد مناسب و نقش تاثیر گذاری در کشور داشته اند و با تقویت تحقیقات دامپزشکی و ورود هر چه بیشتر به این بخش می توانند انتظارات را در این عرصه نیز برآورده کنند.

دکتر اسحاقی با تاکید بر لزوم حل موانع و چالش های شعب گفت: گرچه مسائل و مشکلاتی وجود دارد که برای رفع آنها تلاش می کنیم اما اتفاقات ارزشمندی نیز در این مراکز با همت و تلاش مدیران و کارکنان شعب رخ داده، که شایسته قدردانی است. 

رئیس موسسه رازی، پایش نقاط ضعف و قوت شعب را لازمه رشد و توسعه شعب موسسه دانست و تاکید کرد: روند فعالیت ها و منابع مالی شعب مشخص بوده و این موضوع در تسریع فعالیت این واحدها کمک کننده است

وی همچنین با اشاره به عمده ترین چالش های هر یک از شعب موسسه، ابراز امیدواری کرد راه حل های مناسبی برای عبور از آنها با یاری یکدیگر بیابند.

در این نشست مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و روسای شعب ششگانه موسسه رازی، گزارشی اجمالی از عملکرد سال 97 و برنامه های سال 98 ارائه دادند.

براساس این گزارش، گزارش عملکرد پنج بخش دیگر از زیرمجموعه های حوزه ریاست موسسه رازی در جلسات آتی پیگیری خواهد شد.

 

موسسه رازی در سراسر کشور دارای شش شعبه واقع در شمال غرب کشور – مرند، شمال شرق – مشهد، جنوب غرب – اهواز، جنوب شرق – کرمان، جنوب - شیراز و مرکزی - مرند است.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار