کد خبر :   741  | تاریخ خبر : 1398/04/22  | ساعت : 15:53

کاروان خادمین حرم رضوی در میان استقبال کارکنان موسسه رازی وارد این موسسه شدند


آیین استقبال از کاروان خادمین آستان قدس رضوی، با حضور رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و کارکنان موسسه در محل این مجموعه برگزار شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، در آستانه میلاد فرخنده علی بن موسی الرضا (ع)، کاروان خادمان بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الائمه و حاملان پرچم حرم مطهر امام رضا (ع) در میان استقبال دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه رازی، حجت الاسلام صادقی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه وکارکنان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی وارد این موسسه شدند.

کارکنان موسسه رازی که خود را برای استقبال از کاروان خادمان حرم رضوی آماده کرده بودند، با ورود این کاروان با نوای "رضا؛رضا" از آنها استقبال کردند و عشق و ارادت خود را به اهل بیت (ع) به ویژه حضرت امام رضا (ع) نشان دادند.

در ادامه، کاروان خادمین با گرداندن پرچم سبز گنبد امام رضا (ع)، در مسجد علی بن ابیطالب موسسه رازی حاضر شدند و نماز ظهر و عصر با همراهی این کاروان و کارکنان موسسه رازی در مسجد اقامه و به یاد شادروان مجید دهقان نیری از همکاران موسسه رازی فاتحه ای قرائت شد.

بازدید از موزه دائمی روابط عمومی و بخش جانوران سمی موسسه رازی از دیگر برنامه های ویژه استقبال از خادمین حرم رضوی در این موسسه بود.

 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار