کد خبر :   717  | تاریخ خبر : 1398/03/29  | ساعت : 09:29

صبح امروز؛

سمینار علمی "آخرین یافته های تحقیقاتی بیماری نیوکاسل" در موسسه رازی آغاز شد


سمینار علمی " آخرین یافته های تحقیقاتی بیماری نیوکاسل" یادبود مرحوم دکتر سهراب به میزبانی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی صبح چهارشنبه 29 خردادماه آغاز به کار کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، سمینار علمی " آخرین یافته های تحقیقاتی بیماری نیوکاسل با حضور معاونان و مدیران  موسسه رازی، مسئولان سازمان دامپزشکی و جمعی از مدیران و استادان دانشگاه صبح چهارشنبه در سالن زنده یاد پروفسور میرشمسی موسسه رازی آغاز شد.

"وضعیت بیماری نیوکاسل در مزارع مرغ مادر و تخمگذار "، "بررسی امکان استفاده از واکسن های نوترکیب در کنترل بیماری نیوکاسل"، "پیشگیری و کنترل بیماری نیوکاسل: چالش ها و راهکارها"، " گزارش رخداد بیماری نیوکاسل در مزارع گوشتی در زنجیره تولید بهپرور در سال های 96 و 97"، "کارآیی واکسن های نیوکاسل رایج در چالش با ویروس های در گردش" و "نتایج ژنوتایپینگ سویه های وحشی NDV در حال گردش در کشور و تعییین توالی شده در موسسه رازی"  از محورهای این همایش یک روزه است.

این سمینار که با هدف کنترل و پیشگیری بیماری نیوکاسل و ارتباط میان بخش خصوصی، صنعت، دانشگاه و محققان موسسه رازی برگزار شده، دارای پنج امتیاز بازآموزی برای اعضای نظام دامپزشکی است و بعد از ظهر امروز با برگزاری نشست پرسش و پاسخ به کار خود پایان خواهد داد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار