کد خبر :   705  | تاریخ خبر : 1398/03/12  | ساعت : 14:45

سرپرستان جدید مدیریت بهبود سیستم و ممیزی مستندات و مدیریت کنترل کیفی موسسه رازی معارفه شدند


سرپرست جدید مدیریت بهبود سیستم و ممیزی مستندات و سرپرست جدید مدیریت کنترل کیفی فرآورده های بیولوژیک موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در مراسمی با حضور معاونان و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در موسسه معارفه و از زحمات مسئولان پیشین قدردانی شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، آیین معارفه دکتر علی میرجلیلی سرپرست جدید مدیریت بهبود سیستم و ممیزی مستندات و دکتر سینا سلیمانی سرپرست جدید مدیریت کنترل کیفی فرآورده های بیولوژیک موسسه رازی با حضور معاونان موسسه و حجت الاسلام صادقی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در موسسه رازی ظهر یکشنبه در محل سالن کتابخانه این مجموعه برگزار شد.

دکتر غلامرضا حنیفی معاون تضمین کیفیت موسسه رازی در این آیین با تشکر از زحمات مسئولان پیشین و آرزوی توفیق برای مسئولان جدید گفت: وجود نیروی های توانمند و متخصص از امتیازات موسسه رازی است که در کمتر مجموعه ای دیده می شود و تلاش و وظیفه ما باید استفاده شایسته از این ظرفیت ها باشد.

همچنین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در موسسه نیز، مشارکت جمعی و وحدت و همدلی تمام کارکنان موسسه را لازمه پیشرفت این مجموعه دانست و افزود: ظرفیت و تعهد دو عامل کلیدی در انجام موفقیت آمیز مسئولیت ها است که باید همواره مدنظر قرار گیرد تا به سرمنزل مقصود که همان پیشرفت موسسه رازی است، دست یابیم.

در پایان این مراسم با قدردانی از زحمات دکتر مهرداد راسخی مدیر پیشین بهبود سیستم و ممیزی مستندات و دکتر علی رضایی مکرم مدیر پیشین کنترل کیفی فرآورده های بیولوژیک موسسه رازی، احکام دکتر سلیمانی و دکتر میرجلیلی در مسئولیت های جدید به آنها اعطا شد.

همینطور دکتر محسن لطفی که چندی پیش به عنوان سرپرست بخش کنترل واکسن های ویروسی موسسه رازی منصوب شده بود، معارفه شد.

 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار