کد خبر :   692  | تاریخ خبر : 1398/02/22  | ساعت : 15:21

معاون استاندار فارس:

حمایت از فعالیت های تحقیقی و تولیدی موسسه رازی مهم و حیاتی است


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس با اشاره به توانمندی بالای موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: حمایت از این مجموعه به ویژه در زمینه تولید و تحقیق مطابق با فرمایشات مقام معظم رهبری بسیار مهم و حیاتی است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید
به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، یداله رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس به همراه شماری از مسئولان این استان با حضور در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه شیراز از بخش تولید واکسن های باکتریایی و ویروسی این شعبه بازدید کردند.
 
رحمانی در این بازدید، موسسه رازی را دارای توان علمی بسیار مناسب در کشور برای ساخت واکسن برشمرد و اظهار کرد: ظرفیت تولید واکسن های موسسه رازی قابل توجه بوده و حمایت از این مجموعه به ویژه در زمینه تولید و تحقیق مطابق با  فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، بسیار مهم و حیاتی است.
 
همچنین دکتر علی شیرازی نژاد رئیس شعبه شیراز  به تولید سالانه بیش از سه نوع فرآورده بیولوژیک در موسسه رازی شعبه جنوب کشور اشاره کرد و گفت: تولید واکسن دام و طیور، آبزیان از تولیدات شاخص این موسسه است. همچنین پنج آزمایشگاه تحقیقاتی و یک آزمایشگاه رفرانس نئوسپورا در موسسه رازی شعبه جنوب – شیراز  مستقر شده که بسیار حائز اهمیت است. 
 
کریم عربی مدیرکل امور اقتصادی استانداری فارس، محمدحسن رزاق منش مدیرعامل بانک کشاورزی استان فارس، یعقوب مهندس مدیرکل سازمان دامپزشکی استان فارس نیز در این بازدید حضور داشتند.
مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار