کد خبر :   682  | تاریخ خبر : 1398/02/10  | ساعت : 17:17

مراسم بزرگداشت روز جهانی کار و کارگر در موسسه رازی برگزار شد


مراسم بزرگداشت روز جهانی کار و کارگر با اجرای برنامه های ویژه در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی برگزار شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علی آمقی در این مراسم که ظهر امروز با حضور رئیس، معاونین، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و کارکنان این موسسه در سالن آمفی تئاتر برگزار شد با اشاره به اینکه قسمت اعظم فعالیت های موسسه بر دوش کارگران است، اظهار کرد: در عصر حاضر تمام دولت ها توسعه را وظیفه اصلی خود می دانند و کشور توسعه یافته جزءکشورهای پیشرفته محسوب می شود اما متاسفانه ایران هم اکنون از کشورهای در حال توسعه محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه بخش فعال و تولید کننده هرکشور به عنوان قسمت اصلی توسعه محسوب می شوند، افزود: اگر در کشور به دنبال توسعه هستیم باید این قشر را دریابیم و در همین راستا موسسه رازی این اصل را مورد توجه قرار داده است.

معاون تولید فرآورده های بیولوژیک موسسه رازی آموزش، سلامت و امنیت را ۳ اصل اساسی توسعه عنوان کرد و گفت: در تلاش هستیم این اصول را در موسسه رازی پررنگ‌تر کنیم.

در ادامه حجت الاسلام والسلمین سید کریم صادقی بر اساس روایات اسلامی کار را عبادت دانست و خاطرنشان کرد: زمانی که کار را عبادت دانسته و خود را نسبت به آن مسئول و متعهد بدانیم، وجدان را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

اجرای برنامه های شاد و مفرح، قرعه کشی و اهدا گل به کارکنان از بخش های دیگر این مراسم بود.

همچنین در این برنامه ۵۰ کارگر نمونه معرفی و از آنان تقدیر به عمل آمد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار