کد خبر :   681  | تاریخ خبر : 1398/02/10  | ساعت : 10:37

موسسه رازی شعبه مرند تندیس زرین جشنواره حامیان حقوق مصرف کنندگان را از آن خود کرد


موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه شمال غرب کشور- مرند در چهارمین جشنواره حامیان حقوق مصرف کنندگان استان آذربایجان شرقی از بین 145 واحد تولیدی و خدماتی موفق به دریافت تندیس طلایی شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، چهارمین جشنواره حامیان حقوق مصرف کنندگان استان آذربایجان شرقی با حضور مجید ارغنده پور معاون  وزیر در هماهنگی امور استان ها و نظارت بر تشکل های سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، دکتر عارف هوشیاری رئیس موسسه رازی شعبه مرند و شماری از مسئولان استانی در تالار پتروشیمی تبریز برگزار شد.

 در این مراسم، گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان آذربایجان شرقی و تندیس طلایی این جشنواره به دکتر هوشیاری رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه شمال غرب کشور – مرند اعطا شد.

 حسین نجاتی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌شرقی با اعطای این تندیس گفت: هدف از برگزاری این همایش، گسترش و نهادینه‌کردن فرهنگ رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، ایجاد، تثبیت، نهادینه‌کردن ساختار رقابتی سالم و تشویق فعالیت بنگاه‌های اقتصادی در راستای حمایت مؤثر از حقوق مصرف‌کنندگان و تجلیل از تولیدکنندگان منتخب است.

 وی، قیمت، کیفیت، توزیع، خدمات قبل و پس از فروش، اطلاع‌رسانی و کسب رضایت مشتری را از شاخص های انتخاب واحدهای نمونه برشمرد.

همچنین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی در این مراسم با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام "رونق تولید" تاکید کرد: باید نگرش نسبت به تولید تغییر یابد زیرا اگر تولید نباشد ثروت و اشتغال وجود ندارد.

در پایان این مراسم از منتخبین و برترین های جشنواره تجلیل شد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار