کد خبر :   665  | تاریخ خبر : 1398/01/23  | ساعت : 09:24

کمک رسانی موسسه رازی شعبه اهواز به مناطق سیل زده خوزستان


رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه اهواز با حضور در مناطق سیل زده خوزستان ضمن کمک رسانی به مردم حادثه دیده با آنان ابراز همدردی کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، در پی حادثه سیل ویرانگر در برخی از استان‌ها، دکتر امیرمحمد کردزنگنه از وضعیت مناطق سیل زده خوزستان از جمله حمیدیه و سوسنگرد و روستاهای اطراف بازدید و ضمن ابراز تاسف، با مردم مصیبت دیده اعلام همدردی کرد.

وی از همکاری خودجوش کارکنان موسسه رازی شعبه جنوب غرب کشور برای کمک و امدادرسانی به مردم سیل زده خبر داد و اظهار کرد: در راستای کاهش آلام مردم مناطق سیل زده خوزستان، ایجاد سیل بند و توزیع غذای گرم میان مردم سیل زده در اردوگاه ها توسط کارکنان موسسه رازی شعبه اهواز انجام شده است.

رئیس موسسه رازی شعبه اهواز همچنین به انتقال وسایل منزل سیل زدگان به نقاط امن و نیز اسکان خیرین شهرهای مختلف کشور برای کمک رسانی، در مهمانسرای این موسسه اشاره کرد و افزود: تهیه مواد ضروری و پوشاک و غذای گرم برای سیل زدگان نیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی ضمن تاکید بر مشارکت و جمع‌آوری کمک‌های مردمی و امداد به مردم آسیب‌دیده به عنوان وظیفه انسانی، اقدامات مردم سیل زده را غیورانه و ایثارگرانه دانست و تلاش برای آبادانی این خطه از کشور که یادگار دلاوری ها و ایثارگری‌های مردم در دفاع مقدس است را وظیفه ای همگانی عنوان کرد.

 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار