کد خبر :   588  | تاریخ خبر : 1397/10/19  | ساعت : 12:46

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس:

موسسه رازی شعبه جنوب اثرگذاری گسترده ای در عرصه سلامت استان فارس دارد


رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با تاکید بر لزوم توجه بیشتر مسئولان به موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، اثرگذاری شعبه جنوب کشور این موسسه را در عرصه سلامت استان فارس گسترده خواند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی شیراز، دکتر علی شیرازی نژاد رئیس موسسه رازی شعبه شیراز و دکتر محمد مهدی قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در محل این سازمان با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس در این دیدار، از موسسه رازی شعبه شیراز به عنوان یکی از شاخصترین  موسسات دولتی در استان فارس  به لحاظ تولید واکسن نام برد و اظهار کرد: با توجه به ظرفیت و وجود اعضای هیئت علمی برجسته، به نظر می رسد باید از سوی مسئولان ارشد کشور به این موسسه توجه بیشتری مبذول شود.

وی گفت: این موسسه خدمات شایانی در حوزه سلامت، پیشگیری از بیماری ها و امنیت غذائی به کشور عرضه داشته و مجموعه ای بسیار تاثیرگذار است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس همچنین بر آمادگی سازمان متبوع خود برای تقویت و توسعه موسسه رازی شعبه شیراز تاکید کرد.

دکتر شیرازی نژاد نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از موسسه رازی شعبه شیراز و توان نیروی انسانی و هیئت علمی مجرب در پیشبرد اهداف موسسه رازی شعبه شیراز ، ابراز امیدواری کرد سازمان جهاد کشاورزی فارس حامی این موسسه در اجرای برنامه ها و سیاست های سلامت محور خود باشد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار