کد خبر :   281  | تاریخ خبر : 1396/11/21  | ساعت : 18:42

دیدار رئیس و مسئولان موسسه رازی با خانواده آزاده سرافراز حمدالله سواری


رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی به همراه معاونان و مدیران این موسسه با خانواده آزاده سرافراز حمدالله سواری، دیدار و با اهدای لوح سپاس از وی قدردانی کرد.
 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه رازی به اتفاق دکتر مهرداد راسخی معاون تضمین کیفیت، دکتر غلامرضا شکری معاون برنامه ریزی و پشتیبانی، دکتر مجتبی محرمی معاون تحقیقات و فناوری و چند تن از مسئولان موسسه بعد از ظهر شنبه با حضور در منزل آزاده دلاور دفاع مقدس، حمدالله سواری ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و ایثارگران با خانواده وی دیدار و از شکیبایی و فداکاری آنها قدردانی کرد.

حمدالله سواری که از کارکنان بازنشسته موسسه رازی نیز محسوب می شود، بیش از 2 سال شجاعانه و دلاورانه در منطقه بعغوبه در اسارت نیروهای بعثی عراق بود و به گفته وی در تمام این مدت با وجود همه سختی ها و شکنجه ها از دفاع از کشور، آرمان های امام(ره) و شهدا غافل نشد.

دکتر راسخی در این دیدار با تاکید بر اینکه همه ما بدهکار و مدیون ایثارگری این عزیزان هستیم، اظهار کرد: آنان که رفتند کاری حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی کنند، رسالت ما نیز در این برهه از تاریخ قدم نهادن در راه آنان است. یادآوری و شنیدن مصائب آن روزها ما را تقویت می کند تا در مسیر حق مستحکم تر از قبل قدم برداریم.

در پایان لوح سپاسی از سوی رئیس موسسه رازی به حمدالله سواری اهدا شد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار