کد خبر :   275  | تاریخ خبر : 1396/11/18  | ساعت : 18:17

دیدار رئیس موسسه رازی با خانواده هاي شهید کمالی دهقان و جانباز محمد میرزایی


رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی به همراه مسئولان این موسسه با خانواده هاي شهید محسن کمالی دهقان و جانباز محمد میرزایی دیدار و با اهدای لوح سپاس از آنان قدردانی کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه رازی به اتفاق حجت الاسلام سید کریم صادقی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در موسسه، دکتر مهرداد راسخی معاون تضمین کیفیت، دکتر غلامرضا شکری معاون برنامه ریزی و پشتیبانی و چند تن از مسئولان موسسه بعد از ظهر چهارشنبه با حضور در منزل شهید مدافع حرم محسن کمالی دهقان و منزل جانباز محمد میرزایی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و ایثارگران با خانواده آنها دیدار و از شکیبایی و فداکاری آنها قدردانی کرد.

رئیس موسسه رازی در این دیدارها با تاکید بر مقام باارزش و والای خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران اظهار کرد: شهدا و جانبازان حق بزرگی بر گردن تک تک ما دارند و به آنها افتخار می کنیم.

دکتر اسحاقی تاکید کرد: کلمات قادر به توصیف جانفشانی و از خودگذشتگی شهدا و جانبازان نیست و حفظ احترام و قدردانی از خانواده های این عزیزان بر ما وظیفه است.

رئیس موسسه رازی با بیان اینکه شجاعت و رشادت شهدا و جانبازان منجر به سربلندی و عزت کشورمان شده است، گفت: امیدواریم که ادامه دهنده این راه باشیم.

دکتر اسحاقی، مادران، همسران و فرزندان شهدا و جانبازان را افرادی صبور و شکیبا نام برد و تاکید کرد که همه ما مدیون شما هستیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در موسسه نیز با تسلیت ایام فاطمیه و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران با خون پاک شهیدان آبیاری شد و به دست ما رسید و وظیفه ما پاسداشت خون شهدا و جانبازان است.

حجت الاسلام صادقی در مورد مقام جانباز يادآور شد: در فرهنگ اسلامی این نوع ایثارگری به شهادت تعبیر می شود زیرا فرد جانباز جان خویش را در طبق اخلاص می گذارد.
 
پدر شهید محسن کمالی دهقان كه از بازنشستگان موسسه رازي است، نيز با بیان اینکه شهدا برای سربلندی کشور و آسایش مردم، از جان خویش گذشتند، گفت: توقع ما از مسئولان عمل به وصیت شهدا است تا خون آنان که برای عزت مردم این کشور جانفشانی کردند، پایمال نشود.

در پایان این دیدارها، از طرف رئیس موسسه لوح سپاس به محمد میرزایی و پدر شهید محسن کمالی دهقان اهدا شد.

گفتنی است؛ جانباز محمد میرزایی از جانبازان دوران جنگ هشت ساله که اکنون در سنگر موسسه رازی مشغول به خدمت است، در عملیات کربلای پنج با رشادت و ازخودگذشتگی به مقام جانبازی نائل شد.

شهید محسن کمالی دهقان نخستین شهید شهرستان کرج و دومین شهید مدافع حرم استان البرز است که در تاریخ بیست و هشتم فروردین سال ١٣٩٤ در شهر حلب سوریه در نبرد با نیروهای تکفیری داعش، به مقام شامخ شهادت رسید.

 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار