کد خبر :   270  | تاریخ خبر : 1396/11/17  | ساعت : 17:54

جشن باشكوه بزرگداشت پيروزي انقلاب اسلامي در موسسه رازي برگزار شد


به مناسبت گراميداشت سي و نهمين فجر انقلاب اسلامي، مراسم باشكوهي با حضور رئيس موسسه تحقيقات واكسن و سرم سازي رازي در سالن اجتماعات این موسسه برگزار شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومي موسسه رازي، با نزديك شدن به سي و نهمين بهار پيروزي انقلاب اسلامي، جشنی باشكوه با حضور دكتر علي اسحاقي رئيس موسسه رازی، حجت الاسلام صادقي مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در موسسه، همكاران و خانواده هاي آنها، بعد از ظهر سه شنبه در سالن آمفي تئاتر زنده ياد پروفسور ميرشمسي موسسه برگزار شد.

 در این مراسم، دكتر علي اسحاقي رئيس موسسه رازي در سخناني كوتاه با تبريك دهه فجر و تسليت ايّام فاطميه، همكاري، همگرايي، رعايت اخلاق و انصاف و مسئوليت پذيري را رمز توفيق در پيشبرد اهداف و ارتقاي جايگاه موسسه رازي برشمرد.

همچنين مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در موسسه با اشاره به كلمه "انقلاب" به معناي تحول و دگرگوني، اظهار كرد: انقلاب با پاك كردن زشتي ها، بستر به بار نشستن ارزش ها را فراهم مي كند.

وي گفت: انقلاب اسلامي ايران با خون شهدا به بار نشست و امروز مسئوليت مراقبت از آن به عهده جوانان است.

در اين مراسم كه به همت اداره روابط عمومي و شورای فرهنگی موسسه تدارك ديده شده بود، با دعوت از گروه هاي مختلف هنري، ساعات مفرحي براي حاضران خلق شد.

بازخواني سرودهاي انقلابي توسط خواننده انقلابی کشور محمد گلريز نيز تداعي گر حال و هواي آن روزها بود.

در ادامه مراسم بزرگداشت بهار انقلاب، با اجراي زيباي موسيقي نواحي توسط گروه موسيقي "روناك"، اتحاد و همبستگي اقوام ايراني كه در طول تاريخ پر فرار و نشيب سرزمين مان همواره در كنار يكديگر حامي صلح و برابري بوده اند، در فضاي سالن طنين انداز شد.

 اجراي اين جشن را دكتر محمد نظري مجري توانمند كشورمان بر عهده داشت.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار