کد خبر :   269  | تاریخ خبر : 1396/11/16  | ساعت : 11:33

موسسه رازی همچنان کانون توجه تورهای علمی


به مناسبت دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی کادر آموزشی به همراه گروهی از دانش آموزان نخبه پایه یازدهم رشته تجربی دبیرستان نمونه مردمی ناحیه 4 کرج از بخش های مختلف موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی بازدید کردند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، در راستای برگزاری سلسله تورهای علمی روابط عمومی که با هدف آشنایی هر چه بیشتر با ظرفیت ها و دستاوردهای این موسسه برای محققان، دانشجویان و دانش آموزان نخبه در نظر گرفته شده است، پیش از ظهر دوشنبه جمعی از دانش آموزان مقطع سوم متوسطه دبیرستان پسرانه نمونه دولتی محمد رسول الله(ص) ناحیه 4 کرج از بخش های مختلف موسسه رازی بازدید کردند.

دکتر مجید ابراهیمی، رئیس بخش تولید واکسن گامبورو و تخم مرغ SPF موسسه رازی، در این بازدید علاوه بر توضیحاتی در خصوص بیماری ها و نحوه پیشگیری از آن با استفاده از واکسن، به سوالات این دانش آموزان در حوزه فعالیت موسسه رازی پاسخ داد.

بازدیدکنندگان در این برنامه پس بازدید از نمایشگاه دائمی روابط عمومی، به تماشای کلیپی کوتاه درباره موسسه نسشتند و سپس با حضور در بخش جانوران سمی، با فعالیت این بخش و تولید سرم های درمانی مارگزیدگی و عقرب زدگی آشنا شدند.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار