کد خبر :   265  | تاریخ خبر : 1396/11/11  | ساعت : 12:45

معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه رازی:

موسسه رازی از ایده های نو حمایت می کند


معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، حمایت از ایده های نو را از تکالیف موسسه برشمرد و از برنامه ریزی برای راه اندازی دبیرخانه حقوق شهروندی در حوزه کارمندان این مجموعه خبر داد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر غلامرضا شکری در نشست هم اندیشی و ارائه برنامه های آتی موسسه رازی که با حضور رئیس و معاونان موسسه با اعضای هیئت علمی، مدیران، روسای بخش ها و کارشناسان در سالن اجتماعات زنده یاد پروفسور میرشمسی برگزار شد، با بیان اینکه اهتمام مدیریت کنونی موسسه رازی استفاده از توان و ظرفیت داخلی موسسه است، اظهار کرد: اتکاء ما به نیروها و توان داخل موسسه است و امیدواریم که با یاری یکدیگر بتوانیم در پیشبرد اهداف موسسه رازی توفیق یابیم. 

وی حفظ توان تولید استراتژیک حتی با ورود بخش خصوصی را جزء تکالیف موسسه رازی عنوان کرد و افزود: مطالعات و تحقیقات آینده پژوهانه ای که نیاز کشور به فرآورده های بیولوژیک را تامین کند، رساندن دانش فنی فرآورده های آینده پژوهانه به مرز تولید صنعتی و تولید این فرآورده ها در بخش دولتی یا خصوصی توانمند از دیگر تکالیف این موسسه است.

دکتر شکری حمایت موسسه رازی از ایده های نو را از دیگر تکالیف موسسه برشمرد و گفت: طبق آیین نامه مالکیت فکری مصوب هیئت امنای موسسه و با هدف هم افزایی در مجموعه ها، باید سهم هریک از تیم های فنی و اجرایی ایده های نو در قالب قرارداد تنظیم شود.  

معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه رازی، ضمن تاکید بر توجه به مدیریت مشارکتی در این معاونت، احیاء نظام پیشنهادات را از برنامه های خود اعلام کرد و یادآور شد: استفاده از پیشنهاد کارکنان برای بهبود سیستم، یکی از اهرم های شناخته شده مدیریت بهینه در دنیا است.

وی با بیان اینکه تمام مجموعه پشتیبانی موسسه رازی در خدمت اقدام و عمل برای تحقق آینده روشن و ارتقای جایگاه موسسه رازی است، توسعه صادرات با نگاه به کشورهای منطقه، ایجاد دبیرگروه و پیگیری اجرای برنامه استراتژیک، توجه به نظام رفاهی برای تمام کارکنان، راه اندازی صندوق انتقادات و پاسخگویی به موقع را از جمله برنامه های این معاونت نام برد.

 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار