کد خبر :   1152  | تاریخ خبر : 1400/02/12  | ساعت : 14:47

از سوی دکتر اسحاقی؛

سرپرستان هفت گروه جدید تحقیقاتی موسسه رازی منصوب شدند


رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در احکامی جداگانه، سرپرستان هفت گروه جدید تحقیقاتی این موسسه را معرفی و منصوب کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علی اسحاقی در احکامی جداگانه، سرپرستان این هفت گروه جدید تحقیقاتی موسسه رازی ر ا به شرح زیر معرفی کرد:

در این احکام، دکتر مجتبی نوفلی به عنوان "سرپرست گروه مطالعات آنتی ژن، بذر و سلول، توکسین و آنتی ژن های نوترکیب و ونوم" و دکتر عباس زارع میرک آبادی به عنوان "سرپرست گروه تصفیه و تخلیص" موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی منصوب شدند.

دکتر اسحاقی همچنین دکتر محمدحسین فلاح مهرآبادی را با حفظ پست سازمانی به عنوان "سرپرست گروه اپیدمیولوژی، بیوانفورماتیک، کارآزمایی بالینی و میدانی"، دکتر نوید داداش پور دواچی با حفظ پست سازمانی به عنوان "سرپرست گروه مطالعات حیوانات آزمایشگاهی و فرآورده های مرتبط"، دکتر سید رضا بنی هاشمی با حفظ پست سازمانی به عنوان "سرپرست گروه ایمونولوژی و مطالعات پیش بالینی" و دکتر علی رضایی مکرم را با حفظ پست سازمانی به عنوان "سرپرست گروه مطالعات ادجوانت و فرمولاسیون" موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی منصوب کرد.

همچنین دکتر رسول مدنی از سوی رئیس موسسه رازی به عنوان"رئیس گروه کیت ها و آنتی بادی های تشخیصی و درمانی" موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی منصوب شد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار