کد خبر :   1028  | تاریخ خبر : 1399/07/13  | ساعت : 17:57

پیام تبریک رئیس موسسه رازی به مناسبت روز ملی دامپزشکی


رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با صدور پیامی فرا رسیدن روز ملی دامپزشکی را به خانواده بزرگ دامپزشکی کشور به ویژه دامپزشکان موسسه رازی تبریک گفت.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در پیامی روز ملی دامپزشکی را به جامعه دامپزشکی کشور تبریک گفت.

 در این پیام آمده است:

"نامگذاری 14 مهرماه در تقویم رسمی کشورمان به نام روز ملی دامپزشکی، فرصتی برای یادآوری ضرورت آگاهی بخشی در زمینه خدمات ارزشمند جامعه دامپزشکی کشور است که در بخش های مختلف دولتی و غیردولتی، مراکز آموزشی، تشکل ها و نهادها با بهره گیری از دانش، تخصص و تعهد خویش، رشد و ارتقای کیفیت خدمات دامپزشکی، حفظ سلامت عمومی و تامین زنجیره غذایی سالم برای مردم کشور را موجب شده اند.

اینجانب با تبریک روز ملی دامپزشکی به خانواده بزرگ دامپزشکی کشور به ویژه همکاران خستگی ناپذیر موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی که در حساس ترین برهه ها با تحقیقات گسترده و تولید انواع واکسن های دام و طیور نقشی بی بدیل، ماندگار و ارزشمند در تضمین سلامت جامعه ایفا کرده و رسالت خویش را به نحوی شایسته به انجام رسانده اند، این نکته را یادآور می شوم؛ موسسه رازی با حدود یک قرن قدمت و فعالیت، با ارتقای نقش و جایگاه دامپزشکی ایران در منطقه، به عنوان پرچمدار خودباوری و خوداتکایی در جامعه علمی کشور بوده است.

امید است، نقش دامپزشکی در ارتقای سلامت و بهداشت عمومی جامعه در بین مردم عزیز کشور و مسئولان تصمیم ساز و تصمیم گیر بیش از پیش تبیین شود تا شاهد بهبود شاخص های سلامت در کشورمان باشیم."

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار