کد خبر :   1001  | تاریخ خبر : 1399/05/22  | ساعت : 10:51

کمیته راهبری تحقیق و توسعه واکسن آبزیان در موسسه رازی تشکیل شد


نخستین نشست کمیته راهبری تحقیق و توسعه واکسن های آبزیان به ریاست رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با حضور اعضای کمیته در موسسه رازی برگزار شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، کارگروه تخصصی تحقیق و توسعه واکسن آبزیان به پیشنهاد سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به ریاست دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه رازی تشکیل و نخستین جلسه با حضور اعضای کارگروه در سالن زنده یاد دکتر کاوه موسسه رازی برگزار شد.

در این نشست، تبیین و آسیب شناسی دقیق وضعیت موجود برای رسیدن به فهم مشترک در خصوص تحقیق و توسعه واکسن آبزیان و استخراج نیاز واقعی این حوزه از اهداف کارگروه عنوان شد.

همچنین روسای موسسات و مراکز عضو کارگروه، گزارشی از  توانمندی ها، امکانات و راهکارهای بهبود نواقص درمانی در حوزه آبزیان ارائه دادند.

معاون پژوهش و فناوری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، رئیس موسسه رازی، رئیس سازمان شیلات ایران، سرپرست موسسه تحقیقات علوم شیلاتی، مدیرکل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های آبزیان سازمان دامپزشکی، نماینده ستاد فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی از جمله اعضای کمیته راهبری تحقیق و توسعه واکسن آبزیان محسوب می شوند.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار