جدیدترین اخبار و رویدادها

تیتر اصلی

نقش پرنگ موسسه رازی در تامین سلامت کشور در طی ۹۵ سال

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، سلامت کنونی کشور را حاصل پژوهش، تحقیقات و تولیدات موسسه رازی در طول 95 سال گذشته عنوان کرد و گفت: بیماری های بسیاری از جمله فلج اطفال، سرخک، سرخجه و دیفتری با تولیدات موسسه رازی به مرحله ریشه کنی یا حذف در کشور رسیده اند.

آیین نکوداشت نود و پنجمین سال تاسیس موسسه رازی با تجلیل از دکتر ذوقی و پژوهشگران برتر برگزار شد

آیین بزرگداشت نود و پنجمین سال تاسیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با نکوداشت دکتر اسماعیل ذوقی پیشکسوت موسسه رازی و تجلیل از 50 پژوهشگر و منتخب برتر سال 1398 این مجموعه برگزار شد.

موسسه رازی شعبه اراک قطب تولید کیت های تشخیصی در کشور/ ارزی که برای واردات خارج می شود

مدیر بهبود سیستم و ممیزی مستندات موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با بیان اینکه دانش، تخصص و توانایی تولید کیت های تشخیص بیماری در موسسه رازی وجود دارد، گفت: تولید این کیت ها در موسسه رازی، صرفه جویی ارزی قابل توجهی برای کشور به ارمغان می آورد.

بزرگداشت نود و پنجمین سالروز تاسیس موسسه رازی برگزار می شود

به مناسبت گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی و بزرگداشت نود و پنجمین سالگرد تاسیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، مراسمی با عنوان "روز رازی"با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی در سالن زنده یاد پروفسور میرشمسی موسسه رازی برگزار می شود.

در شرایط تحریم تکیه‌گاهی بهتر از تولیدکننده داخلی در کشور وجود ندارد

رئیس سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به قدمت قریب به یک قرن موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در تولید فرآورده های بیولوژیک، گفت:در شرایط تحریم تکیه‌گاهی بهتر از تولیدکننده داخلی در کشور وجود ندارد و در این راستا با افزایش کمی محصولات این موسسه، از واردات محصولات مشابه جلوگیری خواهد شد.

لیست اخبار و رویدادها

تیتر اصلی

صفحه 1 از 34اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   
پر بیننده ترین پربحث ترین پر ارجاع ترین داغ ترین

تیتر اصلی


جستجو در مقالات
واژه (ها)  
دسته
تاریخ شروع   تقويم
تاریخ پایان   تقويم
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟