جدیدترین اخبار و رویدادها
موسسه رازی شعبه اراک قطب تولید کیت های تشخیصی در کشور/ ارزی که برای واردات خارج می شود

مدیر بهبود سیستم و ممیزی مستندات موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با بیان اینکه دانش، تخصص و توانایی تولید کیت های تشخیص بیماری در موسسه رازی وجود دارد، گفت: تولید این کیت ها در موسسه رازی، صرفه جویی ارزی قابل توجهی برای کشور به ارمغان می آورد.

بزرگداشت نود و پنجمین سالروز تاسیس موسسه رازی برگزار می شود

به مناسبت گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی و بزرگداشت نود و پنجمین سالگرد تاسیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، مراسمی با عنوان "روز رازی"با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی در سالن زنده یاد پروفسور میرشمسی موسسه رازی برگزار می شود.

در شرایط تحریم تکیه‌گاهی بهتر از تولیدکننده داخلی در کشور وجود ندارد

رئیس سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به قدمت قریب به یک قرن موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در تولید فرآورده های بیولوژیک، گفت:در شرایط تحریم تکیه‌گاهی بهتر از تولیدکننده داخلی در کشور وجود ندارد و در این راستا با افزایش کمی محصولات این موسسه، از واردات محصولات مشابه جلوگیری خواهد شد.

کسب گواهینامه جی ام پی توسط موسسه رازی شعبه شیراز افتخارآمیز است

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با قدردانی از اقدامات شاخص شعبه جنوب کشور- شیراز گفت: کسب گواهینامه جی ام پی توسط این شعبه موفقیت و افتخاری بزرگ برای موسسه رازی است.

محققان موسسه رازی موفق به تشخیص مولکولی عوامل بیماری لوک آمریکایی و اروپایی در زنبورعسل شدند

رئیس بخش تحقیقات زنبور عسل، کرم ابریشم و حیات وحش موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، از تشخیص مولکولی عوامل بیماری های باکتریایی، ویروسی، انگلی و قارچی زنبور عسل از جمله بیماری شایع و خطرناک «لوک آمریکایی» و «لوک اروپایی» توسط محققان این‌موسسه خبر داد.

لیست اخبار و رویدادها
صفحه 9 از 34اولين   قبلي   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدي   آخرين   
پر بیننده ترین پربحث ترین پر ارجاع ترین داغ ترین

جستجو در مقالات
واژه (ها)  
دسته
تاریخ شروع   تقويم
تاریخ پایان   تقويم
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟