جدیدترین اخبار و رویدادها
همایش ملی "تب برفکی، پیشگیری، کنترل و چالش های پیش رو" به میزبانی موسسه رازی برگزار می شود

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از برگزاری همایش ملی یک روزه تب برفکی، پیشگیری، کنترل و چالش های پیش رو، با حضور متخصصین این بیماری به میزبانی موسسه رازی خبر داد.

آمادگی موسسه رازی برای بررسی اثربخشی واکسن های وارداتی

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، با بیان اینکه بررسی اثربخشی واکسن بر سیستم ایمنی نیازمند تجهیزات است، گفت: موسسه رازی تجهیزات مناسب برای بررسی این فرآیند را در اختیار دارد.

گسترش مراودات بین المللی موسسه رازی با دعوت از محققان و متخصصان خارجی

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، از دعوت متخصصان و محققان بین المللی برای برگزاری سخنرانی های علمی در موسسه رازی خبر داد و گفت: تقویت مراودات بین المللی و گسترش حضور موسسه رازی در مجامع جهانی از اهداف برگزاری کارگاه های آموزشی است.

ایفای نقشی پررنگ در مجامع علمی برای موسسه رازی وظیفه محسوب می شود

معاون تحقیقات و فناوری موسسه رازی، با بیان اینکه این موسسه خود را موظف به ایفای نقشی پررنگ در مجامع علمی می داند، گفت: کنگره میکروب شناسی از برنامه های اصلی سالانه موسسه رازی است و محققان این مجموعه ظرفیت خود را به طور جدی برای موفقیت این کنگره به کار بستند.

همکاری آزمایشگاه های موسسه رازی در بررسی واکسن های وارداتی مورد تایید سازمان دامپزشکی است

معاون تشخیص و درمان سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه اثربخشی واکسن های وارداتی در مرکز تشخیص این سازمان بررسی می شود، گفت: همکاری آزمایشگاه های موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی مورد تایید سازمان دامپزشکی است.

لیست اخبار و رویدادها
صفحه 3 از 34اولين   قبلي   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   
پر بیننده ترین پربحث ترین پر ارجاع ترین داغ ترین

جستجو در مقالات
واژه (ها)  
دسته
تاریخ شروع   تقويم
تاریخ پایان   تقويم
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟